Hydrogen, butle z wodorem w Warszawie

Hydrogen techniczny

Trans-gaz od lat zaopatruje rozmaite gałęzie przemysłu w wysokojakościowe gazy technicznie. Jednym z oferowanych przez nas produktów są butle z hydrogenem, stanowiącym mieszankę azotu (95%) oraz wodoru (5%). Kupując u nas, zyskują Państwo gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa. Każda butla z hydrogenem jest przez nas szczelnie zabezpieczona, a zawory spełniają wymogi normy EN 1964-1, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie gazu.

Hydrogen gaz Warszawa

Oferowany przez naszą firmę hydrogen to gaz o szerokim zastosowaniu m.in. w przemyśle chłodniczym i klimatyzacyjnym. Na dużą skalę używa się go do testowania szczelności rozmaitych instalacji oraz zaworów. Butle azot-wodór sprawdzają się także w wielu innych obszarach gospodarki, m.in. z uwagi na coraz szersze zastosowanie wodoru jako alternatywnego paliwa.

Butla azot wodór – Warszawa

Każda zawierająca hydrogen butla po napełnieniu jest przez nas dokładnie testowana pod kątem szczelności, odpowiedniego ciśnienia gazu oraz pozostałych, niezbędnych parametrów. Dzięki temu nasi klienci zyskują pewność zakupu najwyższej jakości gazów technicznych o właściwościach zgodnych ze specyfikacją techniczną produktu.

Gazy techniczne – dlaczego Trans-gaz?

Wszystkim podmiotom zainteresowanym zakupem gazów technicznych, takich jak hydrogen, gaz propan-butan, hel czy sprężone powietrze, serdecznie polecamy skorzystanie z naszej oferty. Trans-gaz zapewnia stałą dostępność asortymentu oraz szybkie realizacje zamówień na terenie Warszawy i okolic. Ceny gazów ustalane są indywidualnie i podlegają negocjacjom w zależności od rozmiarów zamówienia. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.